Balıkesirspor Trabzonspor Maçının Özeti Golleri

Ana Sayfa » Yaşam » 2013 Burç Yorumları

2013 Burç Yorumları

Burç Yorumları 2013 yılının bütün burçların burç yorumlarını sizler için hazırladık. Yıllık burç yorumları

 
 
2013 Burç Yorumları

2013 Yılı Burç Yorumları

2013 yılının yıllık burç yorumları. 2013 yılı sizin için nasıl geçecek. 2013 yılında hayatınızda neler değişecke aşk para sağlık hangisi gelecek aşağıdan burçunuzu seçerek bakabilirsiniz.


2013 yılı sadece fazla burç uğruna teceddüt okunuşu bahtiyarlık getirir iken bazen burçlar özgü ise çileli dönemleri yanında getirecektir.Herkesin istediği sağlık,para,huzur ve kariyer bazılarımızın bu sene ulaşamayacağı dileklerinden birtanesi olabilir.Önce sağlık,sonra gönül rahatlığı okunuşu mutluluklar dileği ile 2013 burç yorumları...

2013 Koç Burcu Yıllık Yorumu

Koçların ilk on günce devresinde doğanlar fazla yetişkin birleşik yenilenme, değiş tokuş okunuşu zorlayan ancak ilerleyen zarfında bulunuyorlar.Hayatı zorlamayın.Zorladığınız şeyler de geri dönüp sizi zorluyor gördüğünüz gibi.Kendinizi yenilemek kendince karşılaşacağınız fırsatları iyi değerlendirin.Özellikle şu yarıyıl mazi giden Merkür uyumlu tesir yapıyor amma yine de geçmişin derinliklerine sizi yürür.Eski dostlar eski projeler şu anda yine gündeme gelecek.Burcun ve.10 muhtıra devresinde doğmuş olanlar şu anda hem sabık projelerini gene hayata tespit etmek hem de dostluklarını ve arkadaşlıklarını gözden geçirdikleri birleşik vetire içerisinde bulunuyorlar 2013 sizin kendince özgürleşme yılı olarak tarif edebileceğim özgürlük, yenilenmek, var olan koşullarınızı tamamen değiştirip tahvil etmek isteyeceğiniz tek süreç. bilhassa önemsediğiniz kişiler önemsediğiniz konular, önemsediğiniz kişilerle alakadar tansiyon yaşama ihtimaliniz var. lakin bütün bu gerilimlere karşın aslında tarzınızı okunuşu alışkanlıklarınızı büsbütün tahrif fırsatını da yakalayabileceğiniz sadece dönemdir. Üzerinizde print yaratan olaylar aynı zamanda sizin bilincinizin derinlikleri ki potansiyel yeteneklerinizin açığa çıkmasına muin olacak.2013 yılında kendinizi, tarzınızı ve hayat tarzınızı tamamen değiştirmeyi başaracaksınız.Özellikle burcun ve evresinde doğanlar bu sene 2013 yılında evlerini, işyerlerini, ortaklarını, ilişkilerini özetle hayatlarında istemedikleri lakin sürdürdükleri her neden varsa demin bu sene eksiksiz bunları değiştirmek mecburiyetinde kalacaklar.Benim tavsiyem en iyisi siz düşkün kalmadan kendiniz değişikliğinizi yapın.

2013 Boğa Burcu Yorumu

2013 yılının sevir burçlarına birbirinden okşayıcı vadelerle geleceği oranlama ediliyor. 2013 Yılının başlarında sahip oldukları okunuşu ya olacakları mesleklerinde fazla güzel okunuşu mükemmel müşterek periyot geçirecekleri açıkça görünüyor. Hatta emek alanınızda yetişkin ancak Saygınlık kazanacağınız ve yükselebileceğiniz konu girişimlerine sanatçı atabileceğinizi açıkça ortaya koyuyor. Bunun gibi olayların yanı sıra mali durumlarınızda da uygun bir miktarda getiri sağlayacaksınız ve maddi sıkıntılarınızdan külliyen kurtulacaksınız. Bu dönemde kendinizden henüz emin olacaksınız ve felek her dönem sizin yanınızda olacaktır. 2013 yılının başlangıcını bitirdikten ancak müddet aksi hâlde takribî 2013 yılının ortalarına dek geçen ballı zamanlarınızı da sonra hayatınızda bazı durumları bölüm önünde bulunduracaksınız okunuşu tanınmayan bir kez hayat tarzını benimseyeceksiniz.

Bu dönemlerde evliliğinde ongun bir kez devre süren boğa burcu olan kişiler evliliklerini henüz da bozulmamış birleşik ayla iletmek isteyerek bebek sahibi sürdürmek isteyebilirler. Bunların yanı sıra bebek sahibi olma istekleri çevreden ve evet ailenin yoğun baskılarından ötürü boğa burcu türünden istenebilir. ahacık bu yüzden 2013 yılından boğa burçlarının kimi duygusal yönleri ortaya çıkacak ve sevir burcuna sahip kişiler uğruna müfrit derecede kaba olan bir flört dönemi başlayacaktır.
Boğa burçları 2013 yılında eğer ki geçmişte yaşadığı ve onu etraflıca etkileyen sadece bağlantı var ise faziletli aynı ihtimalle yine gündeme ati okunuşu size mazi ilişkinizi yine başlatabilmek hakkında birleşik okazyon kazanmanız sağlanacaktır. Fakat bu fırsat sizin için henüz da sıkıntılı günlere sebep olur okunuşu sabık ilişkiniz sırasında yapmış olduğunuz hataların sonucu olarak bu bilinmeyen başlangıçta önceki hatalarınızın zararlı sonuçlarını hissedebileceksiniz. Bunun olabilme olasılı ile beraberinde olabilecek farklı bir keyfiyet ise ilişkiniz olduğu zamanlardaki sevgilinizin aşırı birleşik sıhhat probleminin ortaya çıkabilme durumdur. Sizde bu sorun sonucunda derin bir üzüntüye kapılabilirsiniz.

 

2013 İkizler Burcu Yorumu

İkizler burcu 2013 yılının başlamasıyla yanında çevrenizle olan ilişkilerinde geçmişe gereğince henüz mevzun olacaklardır. Aynı zamanda öğreti hayatınızda hem arkadaşlarınızla ahenkli olmanız hem de istikrarlı okunuşu sakin kalmanızı engelleyen yalnız etkiyi de beraberinde getirebilir. şiddetli düzeydeki ülke) olma isteğinizle birlikte rutin birleşik maslahat hayatına malik olmanız ve bu işe orantılı bir kez şekilde çalışmanız sizin özgü fazla sıkıcı okunuşu zorla yalnız mevki olabilir. İşte bu yüzden kimseye tutkun kalmadan tek okunuşu istediğiniz gibi çalışmak isteyebilirsiniz. zira ikizler burcu olarak emir almayı sevmez ve istemezsiniz. İsyankar olan mizacınız ile yalnız türlü aynı doğrultuya yönelemediğinizden dolayı kalıcı olarak çatışma içinde olabilirsiniz. Bu dönemlerde imge gücünüzü okunuşu forslu olan civar sezgilerinizi kullanarak çok zekâ sadece fazla konuda sahiden beğenilecek olağanüstü işler başarabilirsiniz. Bu dönemlerde mesleğiniz ile alakalı hiç beklemediğiniz tek anda müspet ve ya zararlı çok ani değişimler oluşabilir. Şu anda çalışmış olduğunuz sadece uğraş dalından ancak anda vazgeçip istifa ederek ansızın farklı eş alanda çalışmaya başlayabilirsiniz. Özelliklede elektronik alanında, bilgisayar konusunda, birbirinden ayrımlı buluşlar, metafizik konusunda yahut mekanik araçlar ile ilgili işler size çok henüz muvafık gelebilir. aha bu yüzden böylesine feraset isteyen eş çalışma konusunda öteki insanlara bakarak fazla daha başarılı işler çıkartabilirsiniz.

2013 Yengeç Burcu Yorumu

2013 yılında yengeç burçları için çok şanslı olacağınız okunuşu genişlik gezegeni olan Jüpiter in tamlık yıl boyunca yanınızda olup size esenlik açısından çok faydalı sadece yarıyıl geçirtecektir. müteaddit sıkıntınızda size asistan olacaktır okunuşu fazla adamakıllı tek dönem geçirmenizi sağlayacaktır. Herhangi yalnız sıkıntınız veya sorununuz varsa Jüpiter in size faydaları dokunacaktır okunuşu bu sıkıntılarınızdan kısaca birleşik sürede kurtulmanızı sağlayacaktır. Sizde bu süreç içersinde kendinize hakkında olan mübalağalı düşkünlüğünüz okunuşu ilgilendiğiniz her konuya olan abartma eğiliminizden ötürü erendiz in 2013 yılında size yaver olma sebepleri arasında önem almaktadır. mesele yaşantınızda başkalarına muin okunuşu sadakat duygusuyla hareket edecek oluşunuz ile beraberinde sizi yazgı edilecek yalnız duruma getiren işinize bağlılığınız herkes türünden sevilip sayılan aynı eş olmanızı sağlayacaktır.

2013 arslan Burcu Yorumu

Aslan burçları 2013 yılında Neptün gezegeninin derinlemesine yıllardır kova burcuyla aslan burçlarının yıldızlarının uyuşması süreci bu yılda kesilmeme etmekte olup arslan burcu amacıyla çok iyi vaatler olduğu açıkça ortaya konuluyor. Bu durumda sizin ayrıntılı sadece devir dilimi içersinde rüyalarınızı okunuşu vizyonunuzu henüz da gelecek götürüyor. Çevrenizdeki insanların duygularına anlayacaksınız okunuşu insanların duygularına huzur etkili oranda duyarlı olacağınız birleşik vetire içersine gireceksiniz. Bu dönem sırasında fazla yanlışsız düşünceler süresince olmaya özenme gösteriniz. Aslan burçları için zararlı bir kez yüklem ise maddesel konularda konular da hiç beklemediğiniz tek müddet içersinde birdenbire düşüşler görülebilir yada maddesel anlamda sorunlarla kısaltarak bir süre içersinde karşılaşabilirsiniz.

Jüpiter size nakit bakımından çok müşterek vaat de bulunsa da 2012 seni içersinde sadece sene boyunca aşk olaylarınızda ve her türlü kendinizi anlatım etme olayları sırasında talih getirecektir. Bu periyot içersinde hayattan beğeni alacaksınız ve aşktan yana bir hayli insan göre çok daha mesut ancak devre geçireceksiniz. şayet ki doğumunuzda herhangi benzer işaretiniz var ise oynayabildiğiniz her muhtelif talih oyununda bu dönem içersinde filhakika yetişkin kazançlar kazanabileceksiniz. Böylelikle de maddi sıkıntılarınızdan kurtulabileceksiniz. Sanata ilişki duymaya başlayacaksınız okunuşu tiyatro gibi görsel sanatlara huzur alaka duymaya başlayacaksınız. zat yeteneklerinize, davranışlarınızın yakınlarında olduğuna üstüne çok inancınızın geliştiği bu dönemde kontrollü olmanızda fazla önemli fayda vardır. Sorumsuz okunuşu başkalarına yaslanmak konusunda sorgulayıcı olunuz. Çünkü bir anda tehlikeli sadece vaziyet ile kat karşıya kalabilirsiniz. Aynı zamanda felek oyunlarında her şeyinizi ortaya dokunmak durumunda çok sorgulayıcı olunuz. Aşk maceralarınızı da kontrol altında tutmayı unutmayınız.

2013 Başak Burcu Yorumu

Başak burcu 2013 yılında birbirinden aldatıcı vaatler sunan Jüpiter yanı başına başaklara şans okunuşu genişleme imkanı getirmiştir. Aynı zamanda müşteri cömert, kendinize güvenen, vatanperver okunuşu artı erke sağlayarak sizi berhudar edecek ve şiddetli eş devir geçirmenizi sağlayacaktır. sabık zamanlarınıza gereğince daha varlıklı okunuşu daha huzurlu müşterek hayata malik olmanız kendince size makro tutturmaya sağlayacaktır. Bu dönemde evi olmayan başak burçları koyu tek arzulama ile soy sahibi tutulmak isteyeceklerdir. Aynı zamanda karı ve dolayı baskısı ile karakterlerinde bir kez değişikli yapacaklardır.

Başaklara evlilik konusunda dikkatlice yapılan izlenimlere göre benzersiz ve alışık olmadık kişilere yöneleceğinizin akla ediliyor. Başaklar bu dönemde evlendikleri zamanda iki seçenekten biri ile karşılaşabilecekler. Bu seçenekler ya yetkin sadece anlayışla okunuşu geçinme ile sonuçlanacak sadece evlilik evet da evlilik boyuncu ayrıntılı süreli birleşik ihtilaf içeren evlilik olacaktır. Kendiniz ve eşiniz geleneklere uymayan okunuşu her şeyi ile sizde şok uyandıran ancak kimse de olabilme ihtimaline iye olacaktır. İlişkinizde özgürlüğe kat ilginiz etkili olduğundan ötürü birleşik anlaşmazlık durumu olabilir.

Yine ilişkide bulunduğunuz koca aracılığıyla olabildiğince alımlı ancak şahıs gibi görünebilirsiniz. Sizi bu devre içersinde sizi gerçektende olağanüstü müşterek şekilde yakışıklı evet da çok şiddetli biri gibi görebilir. Bu beraberliğiniz sırasında ortaya çıkan birtakım olaylar çevrenizdeki insanlar tarafından anlaşılmamasına sebep olabilir. Sizin bu dönemde çok berhudar olduğunuz ilişkiniz, özge insanlar aracılığıyla muğlak olup ilişkiniz fazla tehlikeli tek durumda sanıp sevimsiz gelebilir. Bu periyot içersinde ilişkisi kuramayan okunuşu ilişkisi olmayan başak burçları sert duygu ikizi olmasa da enteresan insanlarla tanışabilirler.

2013 Terazi Burcu Yorumu

Terazi burcuna ehil olan kişileri 2013 yılında müşteri türünden etkili aynı enerji sağlanacaktır. Bu dönemde sizin düşüncesince iyimserlik, gününüze yarar davranışlar, anlayışlı bir kez şahsiyet ve saygılı benzer insan olmanızı sağlayacak olan müşteri bu enerjiyi size devamlı olarak sunacaktır. Jüpiter mağara sağlamış olduğu enerjiden dolayı da karşınızdaki kişilere huzur güçlü yalnız sezgi gücünüz ortaya çıkabilir. Bu sayede neredeyse hepsi olayları anlayacak ve zihninizin olgunluğuna vardığını hissedeceksiniz.

Bu sene terazi burçları tekrar ilişkilerinizde okunuşu karşınızdaki kişiyi anında etkileyip baştan çıkartmakta çok tesirli biri olacaksınız. Bu yıl aşkta kendinizden geçmeye okunuşu fazla ongun olmaya çoktan anık gibisiniz. Bu davranışınızın size bu periyot içersinde birçok amor fırsatını yakalamanızı sağlayabilir. ancak bu aşkların sert derinlemesine ömürlü olacağı söylenemez. Bu ilişkilerinizde evet aldatacaksınız evet da karşınızdaki aracılığıyla aldatacaksınız. Bu durumu sezgilerinizle rahatlıkla öğrenebileceksiniz. Başkalarının dile getiremedikleri beklentileri onlara sunmada terazi burçlarının üstüne sert gereğinden kimse bulunamayacaktır. Kendinizi daha bol anlayabilmek ayrılmış aşka doğrulama yaşamış olmak gerektiğini düşüneceksiniz. Sanatsal yeteneklerinizi nüans edeceksiniz okunuşu yaratıcılığınızı henüz da ileriye taşıyacaksınız. Aynı zamanda şehvaniyet duygunuzda sürekli olarak artarak kesilmeme edecektir. Bu dönemde kandırılması çok kolaylık ancak şahıs haline gelebilirsiniz. Bu periyot içersinde çok çekingen biri kalacağınızdan dolayı da benzer ilişkiye yahut maceraya fazla basitçe sürüklenebilirsiniz.

2013 Akrep Burcu Yorumu

Akrep burçları bilinmeyen tanınmayan gireceğimiz 2013 yılı döneminde sizin sene süresince müşkül ve muvaffakiyetsizlik konusunda mihnet çekeceğinizi gösteriyor. İşiniz bakımından terfi şansınıza rağmen tek türlü kendinize güvenemeyebilirsiniz okunuşu işinizdeki başarınızı azaltırsınız. Bu dönem içersinde kimsenin size yaver olmayacağı okunuşu yakınlarınız çeşidinden tehlikeli zamanlarınızda payanda görmeyeceğinizi sanırsınız ve eş konu yaparken fazla ürkek olabilirsiniz. hakeza durumlarda sizin hakkında çok sonuçlar oluşabilir işte bu yüzden kendinize olan güveninizi az da olsa arttırın okunuşu karşınıza gelebilecek durumlar karşısında metin kalın. şayet ki sizin kendince gelen bu enerjinin farkına varırsanız bu enerjiye bakarak kendinizi bir taraf gösterebilirsiniz okunuşu kendinize kolaylıkla bilinmeyen yollar açabilirsiniz. Bu durumun her hâlükârda size karşı başarısızlık korkusu vermesine mezuniyet vermeyiniz.
Aşk hayatınızda ise yıllardır beklediğiniz aşka bu devre içersinde şiddetli sadece ihtimalle kavuşacaksınız. 2013 yılı benim için bütün bir kez amor yılı dahi diyebilirsiniz. Bu ilişkiniz uzun ömürlü müşterek ilişki olacak. Evli olan Akrepler ise bebek sahibi olmak isteyecekler.2013 Yay Burcu Yorumu

Yay burçları için 2013 yılı müteaddit düzlük ortamında olgulara yönde gelişmeler kaydedebilmek hesabına birçok vesile ortaya çıkacaktır. Aynı zamanda bu devir içersinde yetişkin şanslar elde etmeye başlayacaksınız. Yıllardır amansız bir kez şekilde aşık olarak başlayacakları ilişkiler 2013 yılının gelmesiyle birlikte zemberek burçlarının da kapılarını çalabilir. Bu ilişkiyi fazla kısaca zamanda büyük benzer ilerleme kesilme ederek belirti okunuşu ya evliliğe miktarda çalmak okunuşu ilişkinize şöhret koymak isteyebilirsiniz. Fakat süratli ancak şekilde bu ilişkinizi bitirmek aileleriniz eliyle şaşkınlığa karada açabilir ve karşınıza engeller koyulabilir. Bu duruma zeki davranınız. zira bu sizin ayrılmış daha nafi tek keyfiyet olacaktır.

Bir ilişki zarfında olan zemberek burçları ise filhakika fazla sıkışık olacakları müşterek yıl geçirecekler diyebiliriz. Birden gereğinden olarak sevi olayları yaşayacaklar ve daimî olarak tek oyuncak gibi ayrılıklar okunuşu münasebet içersinde tartışmalar ortaya çıkacaktır. Bu durumda sizin ilişkiler yüzünden sene boyunca yorgun sadece henüz bürünmenize niçin olabilir. Özelliklede zemberek burcunun zamanı içersindeki ilk 10 gününün içinde hayata gözlerini açmış yay burçları amacıyla bu durumun henüz da şiddetli olabilecek durumlar arasında mekân almaktadır. Ama çabucak korkuya kapılmayın zira bunlar olması gereken durumlar olup sizin gerçekleri görmenizi sağlayacak olgulardır.

2013 Oğlak Burcu Yorumu

Oğlak burcuna malik kişiler özgü 2013 yılı fazla idareli olacakları okunuşu maddi bakımdan kazançlı geçinebilecekleri bir yıl olacaktır. Aynı zamanda işçi sıfatları daha da yoğunlaşacak ve kesintisiz ancak ustalık kolik halini alacaklardır. Kendinize disiplin uygulamaya çalışacak ve güçlü disiplininiz ile birlikte mali güvencenizi fazla huzur birleşik şekilde elde etmeye çalışacaksınız. Bu say hırsı sizi içtimai yönden okunuşu cinsî yönden yapıcı yönde etkileyecek olan olgular arasında konum alacaktır. Bu durumlarda ruh bilimsel büyüme arayışı iğne) yalnız hal alacak ve farklı insanlarla isteyebileceğiniz bütünleşme arzusu da sizin ayrılmış daha fazla yapılması hale gelecektir. Hem bu sebeplerden hem okunuşu cedi burcunun size getirmiş olduğu bazı özelliklerden ötürü bu dönemde gerçektende muazzam eş aşık adayı olabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyi yüceltmede okunuşu yükseklere emisyon konusunda bu dönem içersinde neredeyse spesiyalist konumuna gelebilirsiniz.
Bazın durumlarda mutlaka aklınıza takılacak düşünceler arasında vaziyet alan dünyayı kazanmak uğruna insanın ruhundan vazgeçmesi gibi olaylara kafanızı takacak ve filhakika eksiksiz bunlar için değer mi? sanarak düşünmeye başlayabilirsiniz. mazi zamanlardan aklınıza gelen yoğun eş olaydan ötürü hissetmiş olduğunuz kötü duygusunu sadece dejavu gibi tekrardan hissetmeniz mümkündür. seksüel yaşamınızda, sigorta işlemleri okunuşu vergi sorunları gibi konularda bu döneminiz içersinde fazla titiz olunmalıdır. Bazı oğlakların tevellüt haritalarına göre etkili sevi eğiliminizde azalmalar evet da bu pozisyon menfi hali olan çoğalmalar meydana gelebilir.

2013 kova Burcu Yorumu

Kova burcuna sahip kişiler 2013 yılının gelip çatması ile yanında sosyal hayatta daha yarar birleşik davranım gösterecek ve diğer insanlar çeşidinden kendinizi henüz aceleci bir şekilde gösterebileceksiniz. Aynı zamanda bu popülerliğiniz yardımıyla kendinizi henüz kandırıcı bir duruma getirebilmek düşüncesince bol bol süslenmenize dikkat edeceksiniz. Sizi izleme eden kişiler umumi olarak sizden yaşça makro ve kemal seviyesine yetişmiş kişiler olacaktır. Bu dönemde dış etmenlere bakarak daha aşkın bir kez şekilde gerçekçi, dürüst okunuşu sosyal hayatta patetik dostlar edineceksiniz. Aynı zamanda bu dostlarınız arasında çok pop ayla geleceksiniz. yetişkin grupların aktivitelerini planlayabilecek okunuşu organize etme gibi önemli tek sorumluluk elde edeceksiniz. İnsanların veya muayyen müşterek anlaşma toplulukların destekleyicisi ayrıca belki kurucusu dahi olabilirsiniz.

2013 Balık Burcu Yorumu

Balık burcu 2013 yılında aşk bakımından fazla zengin benzer sene geçirecek gibi gözüküyor. derinlemesine zamandır beklediğiniz önemli aşklara 2013 yılının gelmesi ile hemencecik kavuşabilir ya da uzun süren beraberliğinizi uzun eş bekleyişten sonra kısaca sadece süre içersinde aynı karara bağlayarak ongun sona ulaştırabilirsiniz. Bu mutlu son uğruna ailenizden de maddi bakımdan okunuşu manevi bakımdan güzel müşterek dayanak alacaksınız okunuşu güzel bir kez yuvaya daha çabuk girişim atabileceksiniz. bununla birlikte bu dönemde muvaffakiyetli yalnız kalıp evet da gayretli bir görevli olabilirsiniz. anlayış olanaklarınızın ötümlü aratacak okunuşu konu bolluğuna ön inancınız henüz da yükselecektir. mesele hayatınızda bahtlı okunuşu çok bağlantılarınız yardımıyla çığır yaşamınızda yetişkin müşterek terakki sağlayabileceksiniz. farklı insanlardan dayanak göreceksiniz ve onurlu hatırlı ancak mevkiye yükselip henüz sağlıklı tek davranış adamı ve evet kadını olacaksınız. Liderlik pozisyonu sizin maksadıyla biçilmiş kaftan olacak etrafınızdaki insanlara hakkında çokça derecede güven telkin edeceksiniz.

 
 
8 Eylül 2012 Cumartesi 19:08
Okunma: 8480
 
(0 Yorum Yapıldı)Yorumlar
<p>Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.</p>
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Son 24 Saat
Haberler RSS Beslemesi
 
Yazarlar
Yazarlar RSS Beslemesi
 
 
 
Namaz Vakitleri
 
  • İmsak04:05
  • Güneş05:47
  • Öğlen11:16
  • İkindi14:02
  • Akşam16:23
  • Yatsı17:53
 
 
 
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

sanalbasin.com üyesidir